EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart'ın yeni markası Liva sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor

Bugüne kadar İzmir'in en değerli yaşam alanlarında konut projeleri hayata geçiren Folkart, Liva markasıyla kentsel dönüşüme girmeye hazırlanıyor.

"Folkart" markalı projeleriyle sektörde kendine sağlam bir yer edinen Folkart Yapı, yeni markası "Liva" ile kentsel dönüşüme hızlı bir giriş yapıyor. Liva'nın ilk markalı dönüşüm projesi Liva Home'un temeli 17 Aralık Cumartesi günü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun katıldığı törenle atıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Uzundere Kentsel Dönüşüm ihalesini geçtiğimiz yıl kazanan Liva, 32 hektarlık arazi üzerinde 280 konut ve 33 dükkandan meydana gelecek Liva Home projesini 600 günde tamamlayacak. 2017'nin Nisan ayında lanse edilerek satışa sunulacak olan Liva Home projesinde hak sahiplerine 139 konut ve 9 işyeri verilecek.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Liva Home, yüzde 1 KDV avantajıyla yatırımcıya büyük oranda kar ettirecek. Daire fiyatlarının ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Liva home projesinin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.