EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart Time'da yeni kampanya

Folkart Yapı imzasıyla İzmir Bornova'da yükselen Folkart Time'da yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında konut bedelinin yarısı şimdi yarısı bir yıl sonra ödeniyor

İzmir'in en değerli yerleşim bölgelerinden Bornova'da 27 bin 400 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Folkart Time projesinde toplam 369 daireye yer veriliyor. Projede alanları 37 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Folkart Time projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat verdikleri takdirde kalan bedeli bir yıl sonra ödeyebiliyor. Daire fiyatlarının 209 bin TL'den başladığı projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi de kullanılabiliyor.

Konutların yanı sıra 271 ofis ve 46 ticari birime de yer verilen Folkart Time projesinin içerisinde bir adet de kolaj mevcut. 500 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Folkart Time projesi İzmir Körfezi'nin tam orta noktasında olmasıyla dikkat çekiyor. Projenin teslimlerine 2018 Eylül ayında başlanacak.