EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart Time 14 bin 900 TL peşinatla konut sahibi yapıyor

Folkart Yapı tarafından İzmir'in Bornova ilçesinde yükselen Folkart Time projesinden konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde farklı ödeme koşulları sunuluyor.

Satışa çıktıktan kısa bir süre sonra yüzde 50'si sahiplerini bulan Folkart Time'da fırsatlar bitmiyor. İzmirli yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde çeşitli ödeme imkanları sunuluyor. 14 bin 900 TL'den başlayan peşinatlarla konut satın alınabilen projede daire fiyatları ise 272 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İzmir'in en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Bornova'da yükselecek olan Folkart Time projesinde toplam 369 konut, 271 ofis ve 46 ticari birim yer alıyor. İçerisinde bir de kolejin yer alacağı projede alanları 37 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Folkart Time, 27 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

500 milyon TL yatırım değeriyle inşa edilen Folkart Time projesi yatırımcısına yüksek oranda kar imkanı sağlıyor. "Şimdi Senin Zamanın" sloganıyla yatırımcıya tanıtılan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.folkarttime.com adresinden ya da 0232 488 00 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.