EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart İncity’de yaşam Eylül 2019’da başlıyor

Folkart Yapı tarafından İzmir’in Bornova lokasyonunda inşa edilen Folkart İncity projesinde yaşam Eylül 2019’da başlıyor.

Bornova'da 32 bin metrekarelik arsanın üzerine kurulan Folkart İncity projesi, Folkart Yapı imzasıyla İzmir’de yükseliyor. 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri olan proje, 8 bloktan meydana geliyor. 700 konutun yer aldığı projede daire büyüklükleri 49 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Folkart İncity’de açık yüzme havuzu, açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kreş, sinema, basketbol sahası, tenis kortu, vitamin barı, araç sarj istasyonları ve mescit gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor

Folkart İncity, metroya 1 dakika, Yaşar Üniversitesi'ne 2 dakika, çevre yoluna 2 dakika, Ege Üniversitesi'ne 5 dakika, Forum Bornova'ya 5 dakika, İzmir Adliyesi'ne 3 dakika, Adnan Menderes Havaalanı'na 25 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Folkart İncity projesi ayrıca metro hatlarına, çevre yolu bağlantısına, alışveriş merkezlerine, hastane ve eğitim kurumlarına oldukça yakın lokasyonda inşa ediliyor. Proje kapsamındaki daire fiyatları ise 250 bin TL’den başlayarak 1 milyon 319 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.