EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Folkart İncity’de fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor

Folkart Yapı tarafından İzmir’in Bornova lokasyonunda inşa edilen Folkart İncity’de daire fiyatları 239 bin TL’den başlıyor.

“Hayatın içinde” sloganıyla yola çıkan Folkart’ın yeni yaşam merkezi Folkart İncity Lansmana özel ödeme fırsatları ile satışa sunuldu.

Bornova Yeni Kent Bölgesi’ndeki Folkart İncity, 8 bloktan oluşuyor. İzmir’de şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Folkart İncity’de, 700 daire ve 42 ticari alan bulunuyor. Folkart İncity, tamamlandığında 475 milyon liralık yatırım değerine sahip bir yaşam merkezi ortaya çıkacak.

Projede açık spor alanları, basketbol, tenis, futbol, mini golf, masa tenisi, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, açılabilir kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, karaoke odası, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer alacak.

Proje yaklaşık 32 bin metrekarelik alana sahip bulunuyor. Çevreye verdiği değer ile öne çıkan Folkart, kamuya terk ettiği alanlarda yeşil alan ve parklar oluşturacak.

Estetik mimarinin konforlu yaşam alanları ile buluştuğu Folkart İncity, alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştirecek. İzmir merkezdeki en yeşil projelerden birisi olmaya aday Folkart İncity’de, yüzde 72 oranında çatı alanları hariç 18 bin 900 metrekare yeşil alan bulunacak. Yeşil alanları sayesinde şehrin içinde yaşarken doğayla da içiçe yaşanabilecek bir proje olarak öne çıkıyor.

30 Eylül 2019’da teslim edilecek

Konut fiyatlarının 239 bin TL'den başladığı projede anahtar teslimleri 30 Eylül 2019'da yapılacak. İzmir Bornova'da hayata geçirilen Folkart İncity’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut seçenekleri bulunuyor.

Kendine ait yemyeşil korusu ile Folkart İncity, binbir çeşit çiçek kokusunu barındırıyor. Özel olarak tasarlanmış peyzaj alanındaki rengârenk ağaçlar, çiçekler ve çeşitli bitkiler eşliğinde huzur dolu zamanlar vadediyor.

Mevsim ister kış olsun ister yaz, Folkart İncity’de açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla ev konforunda havuz keyfini yaşama imkanı sunacak. 260 metrekare açık ve 127 metrekare kapalı olmak üzere 2 havuzun yer aldığı Folkart İncity’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve bahar aylarında açık havuza dönüştürülebilecek.