EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Focus Eyüp’te metrekare bazında fiyatlar 6 bin TL’den başlıyor

Eyüp’te yükselen Focus Eyüp’te metrekare bazında fiyatlar 6 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 6 indirimin yapıldığı projede teslimde ödeme imkanı da sunuluyor.

FTAŞ Yapı tarafından inşa edilen Focus Eyüp projesi, İstanbul Avrupa Yakası Eyüp’te hayata geçiriliyor. Fiyatların metrekare bazında 6 bin TL’den başladığı Focus Eyüp’te peşin alımlarda yüzde 6 indirim uygulanıyor.

METREKARE BİRİM FİYATI 6 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Focus Eyüp; 27 bin metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 170 adet konuttan meydana geliyor. Focus Eyüp’teki konutlar 59 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Focus Eyüp’teki konutlar metrekare bazında 6 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Focus Eyüp’te yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için teslimde vade farksız ödeme imkanı sunulan Focus Eyüp’te peşin alımlarda ise yüzde 6 indirim uygulanıyor.

Focus Eyüp’teki konutların Eylül 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

PROJE, 3 BLOK ÜZERİNDE YÜKSELİYOR

3 bloktan meydana gelen Focus Eyüp, 170 konuttan meydana geliyor. 3 adet misafir konaklama dairesinin de yer aldığı Focus Eyüp’te ayrıca 8 adeti ticari ünite de bulunuyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Focus Eyüp projesi yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çekiyor. Pierre Loti, feshane, tarihi kütüphaneler, hamamlar, çeşmeler gibi önemli mekanlarla çevrelenen Focus Eyüp, 2019 başında bitirilmesi planlanan tramvay hattının hemen önünde inşa ediliyor. Focus Eyüp; Özel Alibeyköy Hastanesi’ne 1 kilometre, Vialand’a 2.5 kilometre, G.O.P Taksim İlk Yardım Hastanesi 3 kilometre, Bilgi Üniversitesi’ne 3.5 kilometre, Özel Başarı Hastanesi ve Eyüp Devlet Hastanesi’ne 4 kilometre, Miniatürk’e 4.4 kilometre, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi’ne 4.5 kilometre, İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne ve Avrasya Hospital’e 5 kilometre mesafede konumlanıyor.

AKILLI EV SİSTEMİ İLE BENZERSİZ BİR YAŞAM SUNULUYOR

Focus Eyüp projesi akıllı ev sistemiyle benzersiz bir yaşam vaat ediyor. Focus Eyüp’te yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, Türk hamamı, sauna, tuz odası, havuz, masa tenisi, hobi salonu, çocuk parkı, basketbol sahası, ortak peyzaj ve dinleme alanı ve cep sinema gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.