EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fly Kanarya’da konut fiyatları 220 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Silivri’de hayata geçirilen Fly Kanarya’da konut fiyatları 220 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise Haziran 2019’da gerçekleşecek.

Kılıç İnşaat tarafından hayata geçirilen Fly Kanarya projesi, İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı Fly Kanarya’da fiyatlar 220 bin TL’den başlıyor.

178 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Fly Kanarya; tüm seçeneklerin 1+1 olarak tasarlandığı toplam 178 adet konuttan meydana geliyor. Fly Kanarya’daki konutlar 56 metrekare ile 60 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

FLY KANARYA FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Fly Kanarya’daki konutlar 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların fiyatları ve özelliğine göre 275 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Fly Kanarya’da yer alan konutların Haziran 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

OTEL KONSEPTİNDE HAYATA GEÇİRİLİYOR

Tek bloktan meydana gelen Fly Kanarya projesi, otel konseptinde tasarlandı. Avrupa Otoyolu'na yakın bir konumda yer alan Fly Kanarya projesinde alt katlarda ticari ünitelere de yer verildi.