EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fly Butik Residence'ta fiyatlar 175 bin TL'den başlıyor

Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Fly Butik Residence'ta 1+1 daireler 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Uçarlar Yapı İnşaat'ın İstanbul en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Esenyurt'ta hayata geçirdiği Fly Butik Residence, 4 bin 600 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 11 katlı 2 bloktan meydana gelen proje toplam 211 konut ve 25 ticari alandan oluşuyor. Büyüklükleri 65 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 dairelerin satışları tamamlandı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Fly Butik Residence'ta 1+1 dairelerin fiyatları 175 bin TL'den başlıyor.

Yüksek prim getirisi vadediyor

Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Tüyap fuar alanına 2 dakika, E-5 ve metrobüse 250 metre mesafede yükselen Fly Butik Residence'ın yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacağını ifade eden Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, şunları söyledi: “FlyButik Residence, Beylikdüzü-Esenyurt'un en prestijli projelerinin bulunduğu bir yerde inşa ediliyor. E-5'e ve metrobüse 5 dakika mesafede olan Fly Butik Residence, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, havaalanı ve en gözde AVM'lere sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. İstanbul'un en modern yerleşim bölgesinde yeni bir yaşama kapı açan projemiz mimarisi ve akıllı kullanım alanlarıyla diğer projelerden ayrılıyor” dedi.