EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Flower City'de daire fiyatları 103 bin 898 dolardan başlıyor

Bosphorus İnşaat tarafından Yalova Çınarcık'ta inşa edilen Flower City projesinde yüzde 20 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Yalova'nın en değerli yerleşim bölgelerinden Çınarcık'ta 5 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Flower City projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 98 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplamda 60 dairenin yer aldığı Flower City projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları bin 50 dolar ile bin 320 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 20 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanının yanı sıra kişiye özel ödeme koşulları da sunulan projede dairelerin fiyatları 103 bin 898 dolar ile 197 bin 576 dolar arasıhnda değişiyor.

Tamamı dubleks olarak tasarlanan dairelerin bulunduğu Flower City'de 6 blok yer alıyor. Denize 150 metre mesafede yer alan Flower City projesinin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, market, mescit, plaj ve peyzaj alanları bulunuyor.