EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Flipper Residence'ta son 15 daire satışa çıktı

Bodrum'un en güzel koylarından Yalıkavak'ta hayata geçirilen Flipper Residence'ta son 15 dairenin fiyatları 500 bin dolardan başlayan fiyatlarla devam ediyor.

Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Flipper Residence, hem yatırım hem de Bodrum’da yaşamak isteyenler için büyük fırsat sunuyor. Denize 30 adım mesafede konumlandırılan projede son 15 dairenin satışları devam ediyor. 85 metrekarelik teraslı ve bahçeli 2+1 dairelerden oluşan Flipper Residence'ta daire fiyatları ise 500 bin dolardan 950 bin dolara kadar yükseliyor. Havalimanına sadece 35 kilometre uzaklıkta yer alan Flipper Residence sosyal donatı açısından da alıcılarına büyük konfor sunuyor.

Site aidatı 750 TL olacak

Kısa süre içerisinde yüzde 30 prim yapması beklenen Flipper Residence, daire sahipleri proje içerisinde yer alan otelin sunduğu tüm hizmetlerinden yararlanabiliyor. Flipper Residence’da site aidatı ise sadece 750 lira. Devremülk tatil konsepti dışında yer alan Flipper Residence’dan ev almak isteyenler anında tapularını alıp dairelerine taşınabiliyorlar.