EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fiyatların 675 bin TL’den başladığı Hasbahçe Evleri’nde hemen tapu fırsatı

İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilen Hasbahçe Evleri’nde fiyatlar 675 bin TL’den başlıyor. Projede hemen tapu ve 120 ay 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA ortaklığında hayata geçirilen Hasbahçe Evleri projesi, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de yaşama kazandırılıyor. Fiyatların 675 bin TL’den başladığı Hasbahçe Evleri’nde hemen tapu fırsatı sunuluyor.

120 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Hasbahçe Evleri; 2 bin metrekare üzerinde tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı toplam 120 adet konuttan meydana geliyor. Hasbahçe Evleri’ndeki konutlar 105 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

HASBAHÇE EVLERİ FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Hasbahçe Evleri’ndeki konutlar 675 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Hasbahçe Evleri’nde yer almak isteyenler için hemen tapu ve 120 ay 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

Hasbahçe Evleri’ndeki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2018 olarak planlandı.

YEŞİLLİKLER İÇİNDE BİR HAYAT SUNUYOR

2 bloktan meydana gelen Hasbahçe Evleri projesi, yeşillikler içinde özel bir koru ve göl manzarasına sahip konumda yükseliyor. Hasbahçe Evleri’nde konut alıcısının isteğine bağlı olarak hem açık hem de kapalı mutfak seçenekleri yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hasbahçe Evleri’ndeki konut sakinlerine spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı gibi spor ve aktivite alanları sunuluyor. Projede kapalı otopark ve site güvenliği de bulunuyor.

Hasbahçe Evleri; Kağıthane Metro Durağı’na 3 dakika, Taksim, Beşiktaş ve Şişli gibi önemli kent noktalarına ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.