EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fikirtepe'de temellerin atılmasıyla Brooklyn serisinde satışlar hız kazandı

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiği Fikirtepe'de Brooklyn markalı projeler inşa eden Pana Yapı, projelerindeki inşaat çalışmaları ve satışları hızlandırdı.

Türkiye’nin ilk büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştirildiği Fikirtepe’de Başbakan Binali Yıldırım ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplu temel atma törenin ardından Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, bölgedeki son durum hakkında görüşlerini paylaştı.

Şaşmaz, "Fikirtepe, 5 yıl içerisinde, İstanbul’un kentsel dönüşümde geleceği aşamaya verilebilecek en güzel örnek olacak. Pana Yapı olarak, Fikirtepe’de hayata geçirdiğimiz 4 proje ile bölgede en büyük yatırımı gerçekleştiren firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bölgedeki yatırım ve altyapı çalışmalarının bu törenin ardından büyük bir ivme kazanacağına inanıyoruz. Devletin ilgisi tesirini hemen gösterdi ve haftaya müşterilerin yoğun ilgisiyle başladık" dedi.

Brooklyn Life'ta son 20 dairenin satışı sürüyor

Fikirtepe'nin en büyük yatırımcılarından biri olan Pana Yapı, Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Brooklyn City projelerinde çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 731 konut ve 13 ticari ünitenin yer aldığı Brooklyn Park’ta teslim için gün sayan Pana Yapı, Brooklyn Life projesinin de temelini attı. Brooklyn Park projesinden ev sahibi olanların büyük ilgi gösterdiği Brooklyn Life, 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplamda 431 konut, 16 ticari alandan oluşuyor. Bbüyüklükleri 47 metrekare ile 163 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Brooklyn Life, 30 güne özel kampanya ile, kalan son 20 daireye sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Son olarak Brooklyn Dream projesinin hafriyat çalışmalarına başlayan ve projede ön talep sürecine geçen Pana Yapı, Brooklyn City için de proje geliştirme çalışmalarına devam ediyor.