Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Feyzullah Yetgin: Türkiye’de gayrimenkulün önü açık

GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin gayrimenkul sektörünün önünün açık olduğunu ifade etti. “Üst sıralarda yer almak için durmaksızın çalışmalıyız” diye konuştu.

Gayrimenkul sektörüne yönelik açıklamalarda bulunan Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Feyzullah Yetgin; 2023, 2071 hedefleri ve dünyanın yaşanabilir şehirleri ile ilgili endekslerde üst sıralarda yer almak için önümüzdeki 15-20 yıl durmaksızın çalışmak gerektiğini ifade etti.

DALGALANMAYA KARŞI ESNEK BİR YÖNETİM TARZI SERGİNLENDİ

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, gayrimenkul sektörünün talep açısından zaman zaman dalgalanmaların yaşandığı bir yıl geçirdiğini fakat son yıllarda edinilen bilgi birikimi sayesinde oldukça esnek bir yönetim tarzı sergilediğini vurguladı.

Sektörün kurumsallığını vurgulayan Feyzullah Yetgin; “Daha profesyonel yönetim ile Türkiye dinamiklerini ve gayrimenkul sektörünü iyi analiz etmelerinin rolünün büyük olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN ÖNÜ AÇIK

GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, Türkiye’de vatandaşların gayrimenkul sahibi olmak gibi bir alışkanlığı olduğunu ifade etti. Konut sahibi olmanın bir yandan mecburiyet olarak görüldüğünü ifade eden Feyzullah Yetgin; “2017’de 1 milyon 409 bin 314 adet konut satışı ile son 10 yılın rekoru kırıldı. 2018 sonunda konut satışında 2017 yılı rakamlarına yaklaşılacağına, önümüzdeki yıl ise yeni bir rekor kırılacağına inanıyoruz” diye konuştu.

ÇALIŞMALARA DURMAKSIZIN DEVAM ETMELİYİZ

Feyzullah Yetgin, gayrimenkul sektörüne daha fazla önem verilmesi gerektiği inancında olduğunu ifade etti ve ekledi: “Eğer bugün 2023, 2071 Türkiye'sini konuşuyorsak, dünyanın yaşanabilir şehirleri ile ilgili endekslerde üst sıralarda yer almak istiyorsak, önümüzdeki 15-20 yıl durmaksızın çalışmalıyız.”