EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fevzipaşa Konakları’nda 140 bin TL’ye 1+1 daire

Erdemir İnşaat kalitesiyle Çanakkale’nin merkezinde yükselen Fevzipaşa Konakları projesinde Nisan 2019 teslimli daireler 140 bin TL’den başlıyor.

Çanakkale merkezde yükselen Fevzipaşa Konakları projesinde daire fiyatları 140 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Fevzipaşa Konakları projesinde fiyat listesi, ödeme planları, daire planları, teslim tarihi ve daha birçok detay belli oldu. Proje hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik…

Erdemir İnşaat tarafından Çanakkale’de sektöre kazandırılan Fevzipaşa Konakları projesi 16 blok şeklinde tasarlanıyor. Karma konseptte hayata geçirilen projenin ilk 8 blokunda teslimler tamamlandı. Yaşamın başladığı Fevzipaşa Konakları projesindeki diğer 8 blok için ise inşaat çalışmaları devam ediyor.

Fevzipaşa Konakları projesinde toplam 50 adet konut yer alıyor. Projede yer alan daireler 38 metrekare ile 103 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ve 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlandı. Projede konutların yanı sıra ofis ve ticari birimlere de yer veriliyor. Ticari birim, ofis ve konutlara bir arada yer verilen projede daire fiyatları ise 140 bin TL’den başlayıp 415 bin TL’ye kadar yükseliyor.

ERDEMİR İNŞAAT FEVZİPAŞA KONAKLARI DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Erdemir İnşaat Fevzipaşa Konakları fiyat listesi şu şekilde:

  • 1+1 daireler 140 bin TL ile 195 bin TL arasında

  • 2+1 daireler 191 bin TL ile 415 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 20 peşinat ile daire satın alınabilen projede geri kalan yüzde 80’lik bakiye ise 120 aya kadar banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor. Ticari ünitelerde ise yüzde 30 peşin ve geri kalan ticari alan bedeli için de 60 ay yüzde 0 faiz ayrıcalığıyla banka kredisi kullanılabiliyor.

Merkezi konumuyla da göz dolduran Erdemir İnşaat Fevzipaşa Konakları projesi:

  • 18 Mart Stadyumuna 10 dakika,

  • Feribot ve yat limanına 5 dakika,

  • Havalimanına 9 dakika,

  • Plaja 5 dakika,

  • Eğitim ve Araştırma Hastanesine 7 dakika,

  • 18 Mart Üniversitesine 7 dakika,

  • Çanakkale 1915 Köprüsüne 25 dakikalık mesafede konumlanıyor.