EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ferko yeni projeleri için kolları sıvadı

Yeni yılda yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ferko, Göktürk ve Levent'te 1 milyar TL'lik yatırımla 4 yeni proje inşa etmeye hazırlanıyor.

Göktürk-Kemerburgaz bölgesinin en önemli yatırımcılarından Ferko, yeni projeleri için çalışmalara başladı. Şirket, 2017'nin ilk yarısında satışa çıkarılması beklenen 4 yeni projesi için Göktürk ve Levent'i seçti. Toplam 1 milyar TL'lik yatırım değeriyle yükselecek olan projelerin 3'ü İstanbul'un en hızlı yükselen lokasyonlarından Göktürk'te, diğeri ise şehrin iş ve yaşam merkezi Levent'te inşa edilecek.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor

Göktürk'te Gökmahal Residence, Bosphorus Palace Hotel, Kemerburgaz'da Kemermall AVM, Zekeriyaköy Villaları ve İMES Sheraton FourPoints projelerini tamamlayan Ferko; her projesinde olduğu gibi yeni projelerinde de, yatırımcılarına yüksek prim avantajının yanı sıra konforlu bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla bölgeye yatırımlar çoğalıyor

Bölgenin son yıllarda önemli değer kazandığını ve ulaşım seçenekleriyle değerine değer kattığını söyleyen Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, yeni havalimanı ile bu gücü katlayacağını ifade etti. Yeni projeleriyle ilgili bilgi de veren Gökçe Meriçten, ellerinde şu anda 4 proje olduğunu söyledi. Meriçten, "3 tanesi Göktürk'te olacak. Biri ofis-konut diğer ikisi ise konut olacak. Yine Levent'te de bir konut projesi yapacağız. Yatırım bedelleri 1 milyar doların üstünde olacak" dedi.