Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ferko Line'nın detayları belli oluyor

Ferko'nun 25 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği en yeni projesi Ferko Line, Kağıthane'de yükseliyor. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması hedefleniyor.

Sektörün en önemli oyuncularından Ferko, hayata geçirdiği niş projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Şirketin yeni projesi Ferko Line, 22 Kasım Salı günü Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten'in ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantıda basına tanıtılacak. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz paylaşılmadığı projenin satışlarına toplantı sonrası başlanması bekleniyor.

94 milyon 500 bin TL'lik yatırım bedeli ile İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kağıthane'de yükselen Ferko Line projesinde 173 oda kapasiteli bir otel, 231 ofis ve 48 ticari birime yer verilecek. Teslim tarihi Ocak 2019 olarak belirlenen projenin bölgedeli lüks ofis ihtiyacını karşılaması bekleniyor.

Toplam 4 bloktan meydana gelen Ferko Line projesi 20 bin 436 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığının yanı sıra AVM ve ulaşım araçlarına kısa mesafede hayata geçirilmesiyle dikkat çeken Ferko Line'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, peyzaj alanları, yürüyüş parkurları, kafe ve restoran yer alıyor.