EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ferko Line’da yepyeni bir iş yaşamı deneyimi sunuluyor

Ferko İnşaat güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde yaşama kazandırılan Ferko Line’da konforlu ofis alanları tüketicinin beğenisine sunuluyor.

İstanbul’un kentsel dönüşüm merkezi ilçelerinden biri Kağıthane’de yer alan Merkez Mahallesi’nde Ferko İnşaar kalitesiyle yaşama kazandırılan Ferko Line projesi ticari formatta tasarlanıyor.

Toplam 192 adet ofis seçeneğine yer verilen Ferko Line, merkezi konumu, sosyal olanakları ve ofis içi tavan yükseklikleri ile iş dünyasının yakın markajında yer alan projelerin arasında bulunuyor.

Fiyatların 609 bin dolardan start verdiği Ferko İnşaat Ferko Line projesinde metrekare bazında fiyatlar ise 3 bin 500 dolar seviyesinden start veriyor.

20 bin 436 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Ferko Line projesinde büyüklükleri 166 metrekare ile 352 metrekare arasında farklılık gösteren toplam 192 adet daire seçeneğine yer veriliyor.

Teslimlerin Kasım 2018 tarihinde yapılması hedeflenen Ferko Line projesinde bir tanesi otel olmak üzere toplam 4 blok bulunuyor. Projede 192 adet ofis, 38 adet ticari alan ve 173 odalı Four Points by Sheraton Oteli’ne yer veriliyor.

Four Points by Sheraton oteli ise lüks donanımı, 173 odası, 7 toplantı salonu ve 688 metrekare genel kullanım alanıyla dikkat çekiyor.
Tavan yükseklikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran projede tavanları 3.65 metre olan 166 metrekareden 1.624 metrekareye kadar ofis seçeneklerine yer veriliyor. Keyifli ve dingin çalışma ortamı deneyimi sunan Ferko Line’dan konut kredisi ile ofis satın alınabiliyor.

Tamamlandığında yüzde 40 oranında kazanç getirmesi beklenen Ferko Line projesinde banka kredisi kullanılarak ofis sahibi olunabiliyor.

Ferko İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının eski yerleşim yerlerinden Kağıthane’de yaşama kazandırılan Ferko Line ticari projede sunulan sosyal olanaklar arasında;

  • Fitness merkezi

  • Kafe

  • Restoran

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik sistemleri

  • Açık otopark

  • Kapalı otopark

  • Bilardo yer alıyor.