EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ferah Residence satışa çıktı

Beyaz İnşaat'ın İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ferah Residence'ta daire fiyatları 390 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul'un markalı konut merkezlerinden Esenyurt'ta 5 bin 889 metrekarelik arazi üzerinde 23 katlı tek blok halinde yükselen Ferah Residence projesinde toplam 139 daireye yer veriliyor. Beylikdüzü-Esenyurt aksının en büyük yatırımcıların Beyaz İnşaat tarafından inşa edilen projede konutların yanı sıra 18 ticari ünite ve 29 ofis yer alıyor.

Büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında dğeişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu Ferah Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden projede 1+1 daireler 390 bin TL'den, 2+1 daireler 490 bin TL'den, 3+1 daireler ise 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Konumuyla sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadeden Ferah Residence; metrobüs, otobüs durakları ve E-5'e sadece 100 metre uzaklıkta konumlandırılıyor. AVM'lere olan yakınlığıyla da dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi mevcut.