EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fera Business Ümraniye'de satışlar devam ediyor

İstanbul'un Anadolu yakasındaki önemli yatırım bölgelerinden biri olan Ümraniye'de yükselen Fera Business Ümraniye projesinde yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor.

Fera Grup tarafından Ümraniye'de yükselen Fera Business Ümraniye'de satışların yüzde 50'si tamamlandı. Toplamda 80 ofis ve 13 dükkanın yer aldığı Fera Business Ümraniye projesi 2 bin 195 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede yer alan ofislerin büyüklükleri 86 metrekare ile 763 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 10 indirim avantajı

Ofislerin metrekare birim fiyatlarının 8 bin 100+KDV olduğu projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Ofis bedelinin yüzde 50'sinin peşin ödenemesi durumunda ise kalan bedel 8 taksitle ödenebiliyor.

Arap yatırımcıların ilgisi büyük

Özellikle Suudi Arabistan ve Katarlı yatırımcıların ilgi gösterdiği projenin alıcıları arasında hastane sahipleri ve finans kuruluşları da bulunuyor. 10 milyon dolarlık yatırımla yükselen Fera Business Ümraniye projesini tamamlandığında 50 milyon değere ulaşması öngörülüyor.