Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Fera Business Ümraniye'de peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı

Fera Business Ümraniye'de ofis ve dükkanların satışları tüm hızıyla sürüyor. Uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede metrekare fiyatları 6 bin 100 TL'den başlıyor.

Fera Grup imzasıyla hayata geçirilen Fera Business Ümraniye'de 80 ofis ve 13 dükkan bulunuyor. 2 bin 195 metrekare alan üzerinde 16 katlı tek bloktan meydana gelen Fera Business Ümraniye toplam 10 bin 500 metrekare satılabilir alan bulunuyor.

Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirimin yapıldığı Fera Business Ümraniye'de ofislerin metrekare birim fiyatları 8 bin 100 TL'den başlıyor. Nisan 2017'de teslim edilmesi planlanan Fera Business Ümraniye'de yüzde 50'lik kısmın peşin ödenmesi durumunda geriye kalan kısım şirket bünyesinde 8 taksite bölünebiliyor.

Satışların yüzde 50'si tamamlandı

Yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği proje ile ilgili konuşan Fera Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül, “Hepsini bir hastane, katları da bir finans kuruluşu kiralamak istedi. Bir katı sattık. Suudi Arabistan ve Katar’dan da yabancı talipler var. Şu anda satışlar yüzde 50’yi buldu” şeklinde konuştu. Binanın bölgesinde alternatifi olmadığını ileri süren Gül, “Kurumsal hareket edeceğiz. Tek tek satış olmayacağı için verimlilik yükselecek. Bu açıdan satışın hızlanmasını kontrol ediyoruz” dedi.