EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Fark Apartmanı’nda 290 bin TL’ye 2+1 dubleks daire seçenekleri sunuluyor

Fark 34 İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de konumlandırılan Fark Apartmanı projesinde 2+1 dubleks dairelerin fiyatları 290 bin TL’den start alıyor.

Sektörün güvenilir isimlerinden Fark 34 İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Kartal ve Pendik ilçelerine komşu konumda yer alan Sultanbeyli lokasyonunda hayata kazandırılan Fark Apartmanı projesi bölgesinde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Daire fiyatlarının 290 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede anahtar teslimlerinin ise Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 2+1 dubleks konseptinde dizayn edildi.

Fiyatların 290 bin TL’den başladığı projede teslimler Nisan 2019’da! Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu proje cazip ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul Anadolu Yakasının yeni gözde ilçelerinden Sultanbeyli’de Fark 34 İnşaat kalitesiyle yaşama kazandırılan Fark Apartmanı projesi tek blok şeklinde yükseliyor. Projede toplam 12 adet daireye yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 2+1 dubleks tipinde tasarlandı. Fark Apartmanı’nda yer alan konutların büyüklükleri ise 92 ile 148 metrekare arasında değişiyor.

Banka kredisine uygun olan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunularak konut satın almak kolaylaştırılıyor. Nisan 2019 tarihinde konutların teslim edilmesi planlanan Fark Apartmanı projesi Sultanbeyli’nde Ahmet Yesevi Mahallesinde sektöre kazandırılıyor.

Lüks donatıları ile dikkat çeken Fark Apartmanı projesinde yer alan her dairede standart jakuzi ve akıllı şömine sistemi yer alıyor. Akıllı ev sistemleri ile hayata kazandırılan proje modern ve estetik mimarisi ile de göz dolduruyor.

Fark 34 Sultanbeyli projesinde konut alıcısına güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, yeşil alanlar gibi sosyal olanaklar sunuyor. Proje hakkındaki güncel bilgileri sitemizden izleyebilirsiniz.