EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Farilya Asia'nın ön satışlarına başlandı

Ufuk Mesken İnşaat'ın Anadolu yakasının yükselen yıldızı Pendik'te hayata geçirdiği Farilya Asia'da ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 345 bin TL'den başlıyor.

Ufuk Mesken İnşaat, Ankara'da hayata geçirdiği projelerinden sonra rotasını İstanbul'a çevirdi. Pendik'te hayata geçirdiği yeni projesi Farilya Asia için ön talep toplama çalışmalarına devam eden şirket, projenin ön satışlarına da başladı.

Toplamda 330 dairenin yer aldığı Farilya Asia projesi Pendik Fevzi Çakmak Mahalllesi'nde 13 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede alanları 40 metrekare ile 251 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Farilya Asia projesinde 1+1 daireler 345 bin TL'den, 2+1 daireler 385 bin TL'den, 3+1 daireler 601 bin TL'den, 4+1 daireler ise 845 bin TL'den satışa sunuluyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Farilya Asia'da rezidans dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Metroya yakınlığı ve sunduğu Adalar manzarası ile dikkat çeken proje özellikle beyaz yakalılar tarafından büyük ilgi görüyor.