EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eymir Panorama'nın satışlarına başlandı

Sinpaş Yapı'nın başkentte hayata geçirdiği projesi Marina Ankara'nın göle bakan cephesinde yükselen Eymir Panorama'nın satışlarına başlandı.

Ankara'nın gözde yerleşim merkezlerinden Çankaya Oran'da konumlandırılan Marina Ankara'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Marina Ankara'nın göle bakan cephesinde konumlandırılan Eymir Panorama ise uygun fiyatlar ve antajlı ödeme koşullarıyla satışa çıkıyor.

Eymir Panorama'dan rahat rahat ev sahibi olun

"Panoramik Ödeme Sistemi" ile rahat rahat ev sahibi olma fırsatının sunulduğu Eymir Panorama'da tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Eymir Panorama'da 31 Mayıs tarihinde geçerli olacak olan kampanya kapsamında projeden hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor. Bu ödeme planına göre yatırımcılar taksitlerini 40 ay boyunca 1 ay ödeyip 1 ay ödemeyerek, yarısını da 18 ay sonra ödeme avantajından yararlanabiliyor.

Marina Ankara'da 1+1 daireler 330 bin 700 TL, 1,5+1 daireler 430 bin TL, 2+1 daireler 464 bin 900 TL, 3,5+1 daireler 823 bin 500 TL, 4,5+1 daireler 1 milyon 354 bin 900 TL, 7,5+1 daireler ise 2 milyon 395 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sosyal donatılarıyla fark yaratıyor

120 bin metrekarelik bir alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile sporla iç içe bir hayat sunan Marina Ankara’da yelkenden küreğe, snowboard’dan kayağa, futboldan basketbola, tenisten buz patenine, koşudan bisiklete, tırmanıştan yüzmeye ve çeşitli konseptlerdeki çocuk oyun alanlarına kadar birçok spor olanağını bulmak mümkün olacak.