EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Excellence Koşuyolu avantajlı ödeme koşullarıyla satışa sunuluyor

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde inşa ettiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Sur Yapı, yeni projesi Excellence Koşuyolu'nu satışa çıkardı.

Az katlı yapılaşmasıyla İstanbul'un nadir semtlerinden biri haline gelen Koşuyolu'nda hayata geçirilen Excellence Koşuyolu projesi 25 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 184 daire ve 27 ticari birimin yer aldığı proje; 4 yatay blok ve bir apartman bloğundan meydana geliyor. Projenin kule bloğunda ailelere yönelik 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks konutlar, az katlı bloklarda 1+1 ve 2+1 tipinde home ofisler bulunuyor. 57 bin 700 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede dairelerin büyüklükleri 57 metrekare ile 381 metrekare aralığında değişiyor.

İlk 50 daire için büyük kampanya

"Mükemmelliğe açılan kapı" sloganıyla satışa çıkarılan projede ilk 50 konut için avantajlı fiyatlar sunuluyor. Metrekare birim fiyatının ortalama 15 bin TL seviyesinde olduğu projede daire fiyatları 900 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı'nın konut seferberliği kapsamında yatırımcılarına sunduğu "Olur olur bal gibi olur" kampanyasına dahil edilen projeden sıfır peşinat ve sıfır faizle ya da 240 ay vade imkanıyla daire sahibi olmak mümkün.

Metro durağına yürüme mesafesinde

Avrasya Tüneli'nin yanı başında, Acıbadem metro istasyonuna 300 metre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Bağdat Caddesi'ne ise oldukça yakın konumda yükselen Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness, sauna, Türk hamamı, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, aktivite alanları, lounge alanlar, çocuk oyun alanı ve SPA bulunuyor.