EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evora Rezidans'ta fiyatlar 206 bin TL'den başlıyor

Teknik Yapı'nın Denizli'de konumlandırdığı Evora Denizli projesinin rezidans etabı Evora Rezidans'ta daire fiyatlar 189 bin TL ile 357 bin TL arasında değişiyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından yükselen Evora Denizli projesinin rezidans etabı Evora Rezidans'ta satışlara başlandı. Denizli'nin en değerli yerleşim bölgelerinden Merkezefendi'de 115 bin 291 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Evora Denizli projesi şirketin bölgedeki ilk ve tek yatırımı olmasıyla dikkat çekiyor.

Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Evora Rezidans'ta alanları 58 metrekare ile 11 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL ile 357 bin TL arasında değiştiği Evora Rezidans'tan, Emlak Konut GYO'nun yılbaşına kadar geçerli olacak kampanyası kapsamında, yüzde 20 peşinat ile daire sahibi olunabiliyor. Projeden daire satın almak isteyenler kalan bedeli yüzde 0,70 faiz oranı ve TÜFE artışı uygulamasıyla 120 aya kadar vadelendirebiliyor.

Konutların yanı sıra 17 adet ticari birimin de yer aldığı Evora Rezidans'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi yer alıyor.