EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evora İstanbul’da satışlar sürüyor

Teknik Yapı tarafından Tuzla’da inşa edilen Evora İstanbul projesinde satışlar devam ediyor.

300 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Evora İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yaklaşık yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılan projede 4 bin 969 daire, 94 ticari ünite bulunuyor.

Evora İstanbul’da 1+0 daireler 178 bin TL’den satılırken, 1+1 daireler 213 bin TL ile 398 bin TL, 2+1 daireler 302 bin TL ile 540 bin TL, 3+1 daireler ise 381 bin TL ile 622 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Projede büyük bir hipermarketin yanı sıra 3 ayrı alışveriş caddesi, spor merkezi, bankalar, kreş ve PTT mevcut. Bunların yanı sıra her bölgeye özel havuz, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, oyun parkları, çocuk parkları, açık ve kapalı otopark hizmeti gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Tuzla Tersaneleri ve Pendik Marina’nın hemen yanı başında hayata geçirilen Evora İstanbul projesi, E-5 ve denize oldukça yakın.

Marmaray ve TEM bağlantı yolu sayesinde şehir merkezine kolaylıkla gidebileceğiniz gibi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 dakikada ulaşabilirsiniz.