EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evinpark Ada & Tepe Rezidans 2018’de teslim edilecek

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat güvencesiyle Anadolu Yakası’nın Maltepe bölgesinde inşa edilen Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesi 2018’de teslim edilecek.

10 katlı 10 blok şeklinde yükselen projede 2+1’den 5+1 dublekse kadar daire seçenekleri bulunan projede dairelerin metrekare alanları 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesi toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana geliyor.

Teslimlerin Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan projede daireler metrekaresi 6 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje, 18 bin metrekare arazi üzerine kurulu ve 8 bin metrekare yeşil alana sahip. Evinpark Ada & Tepe Rezidans; çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır- kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler, amfi tiyatro, her daireye ait otopark gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Projeden ev alanlar için Sabiha Gökçen Havalimanı, Maltepe İDO Deniz Otobüsü, marina, metro, hızlı tren gibi hava-kara-deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım sorun olmaktan çıkıyor.