EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evim Yüksekdağ'ın yüzde 50 prim yapması bekleniyor

Daire fiyatlarının 245 bin TL ile 500 bin TL arasında değiştiği Evim Yüksekdağ projesinde avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından İstanbul'un yeni merkezi Esenyurt'ta yükselen Evim Yüksekdağ projesi 20 katlı 2 adet, 21 katlı 1 adet olmak üzere 3 bloktan oluşuyor. Toplamda 363 dairenin yer aldığı projede büyüklükleri 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelere yer veriliyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje yüksek yatırım değeriyle dikkat çekiyor. "Hayatın içinde bir aile projesi" sloganıyla yükselen Evim Yüksekdağ'da proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap verebilmesi amacıyla tasarlanmış 2 bin metrekarelik ticari üniteler de yer alıyor.

Daire fiyatlarının 245 bin TL ile 500 bin TL arasında değiştiği Evim Yüksekdağ projesinde yüzde 35 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Geri kalan yüzde 65'lik dilim ise 12. ve 24. aylarda yüzde 10'luk iki ara ödeme ve 50 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor.

Projenin 21 Ocak'ta gerçekleştirilen lansmanında konuşan Evim Yüksekdağ Satış Müdürü İbrahim Yüksekdağ, lansman tarihinden önce projedeki satışların yüzde 14'ünün tamamlandığını ve projenin teslim tarihine kadar yüzde 50 oranında prim yapacağını açıklamıştı.