EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evim Türkiye Fuarı’nın ikincisi Haziran’da ayında yapılacak

Evim Türkiye Fuarı’nın ikincisi için çalışmalar başladı. Fuar, Haziran’da Almanya’nın Essen kentinde yapılacak. Tüm detaylar haberimizde…

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ilki Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlendi. Hem gayrimenkul sektörü temsilcilerinden hem de ziyaretçilerden tam not alan fuarın 2’ncisi için hazırlıklar şimdiden başladı. Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre, ilki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle düzenlenen fuarın ikincisi, haziranda Essen şehrinde yapılacak.

ZİYARETÇİLER İSTEDİ

Yoğun ilgi gösterilen Evim Türkiye Fuarı’nda kapıda uzun kuyruklar oluşmuştu. Firmalar veAvrupa’da yaşayan Türkler yeni fuarların gerçekleştirilmesini talep edince çalışmalar başladı. Fuarın ikincisine ilkinden daha fazla firmanın ve ziyaretçinin katılması bekleniyor.

BAKANLIKTAN KATKI

Evim Türkiye markası adı altında yapılan ilk fuarın yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ikinci fuara da destek verdiklerini söyledi. Hem firmaların hem de ziyaretçilerin fuardan mutlu döndüğünü dile getiren Murat Kurum, fuar ile birlikte hem Almanya’daki vatandaşların memleketlerinden ev sahibi olduğunu hem de kârlı bir yatırım yaptığını belirtti.

HIZLI VE GÜVENLİ

Bakan Murat Kurum, konuttaki bu fırsatı değerlendirmek isteyen vatandaşları ikinci Evim Türkiye Fuarı’na davet etti. Yurt dışında yaşayan Türklerin güvenli ve daha hızlı gayrimenkul satın alabilmesi için 12 ülkeye tapu ve kadastro temsilcilikleri de açılacağını da sözlerine ekleyen Murat Kurum, ilk temsilciliğin ise Berlin’de açıldığını söyledi.