EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evim Türkiye Fuarı’nda ünlülerle tanışma fırsatı sunulacak

Türkiye’de emlak almak isteyenler için fırsatlar sunacak olan Evim Türkiye Fuarı’na ünlü isimlerden büyük destek geldi. Ziyaretçiler, fuarda ünlü isimlerle tanışabilecek.

8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleştirilecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Birol Güven, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Wilma Elles, Mr. Jade’in yanı sıra birçok ünlü isim katılım gösterecek. Girişlerin ücretsiz olacağı Evim Türkiye Fuarı’nda ziyaretçilere ünlülerle tanışma ve sohbet etme fırsatı sunulacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile hayata geçirilen Evim Türkiye Fuarı, Demirören Medya ve İst Expo Fuarcılık ortaklığı ile gerçekleştirilecek. Kolay ve kesintisiz ulaşım olanağı bulunan Messe Düsseldorf’ta düzenlenecek olan fuarda Türkiye’de emlak sahibi olma hayali kuran vatandaşlara istedikleri özellikteki konut, iş yeri ve dükkân seçeneklerini bulma imkânı sunulacak. Ziyaretçiler, kendilerine en uygun şartlarda alım yapabilecek.

Evim Türkiye Fuarı’nda her bütçeye uygun emlak seçenekleri yer alacak. Bunun yanı sıra fuarda sürpriz hediyeler ve ikramlar da sunulacak. Fuara katılan markalar en cazip ve avantajlı projelerini fuara özel olarak ziyaretçilere sunacak. Bunun yanı sıra gayrimenkul firmaları, bankalar ve değerleme uzmanlarının da katılacağı fuarda farklı gelir grubuna hitap eden pek çok proje tanıtılacak.