Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Evim Türkiye Fuarı’nda sektöre 500 milyon TL destek sağlandı

Evim Türkiye Fuarı’nda gayrimenkul sektörüne 500 milyon TL’lik destek sağlandı. Firmalar, gösterilen ilgiden ve satışlardan memnun olduklarını ifade etti.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile birlikte Almanya’nın Düsseldorf kentinde üç gün boyunca gurbetçilerle bir araya geldi. Fuara 6 binden fazla ziyaretçi geldi. Posta’da yer alan habere göre, firmaların fuarda yaptığı tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaşırken, 100 milyon TL’ye yakın satış işlemi gerçekleşti.

SATIŞ BAĞLANTISI 400 MİLYON LİRAYA ULAŞTI

Özellikle dün fuarda konut ve dükkan satışında artış görüldü. Gurbetçiler, Antalya gibi tatil merkezlerinden konut alımıyla ilgili firmalarla satış bağlantıları yaptı. Fuarda yer alan 76 gayrimenkul firmasından alınan bilgilere göre, firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaştı. Bunun yanı sıra 100 milyon TL’ye yakın satış işlemi gerçekleştirildi. Fuar ile birlikte Türk gayrimenkul sektörüne toplamda 500 milyon TL’lik destek sağlandı.

AVRUPA'NIN HER YERİNDEN FUARA KATILIM OLDU

Almanya'nın yanı sıra Hollanda, Fransa, Belçika başta olmak üzere Avrupa'nın birçok noktasından gurbetçiler fuara ilgi gösterdi. Gurbetçilerin yanı sıra yabancılar da fuara geldi. Firmalar fuardaki ilgiden, satışlardan ve satış bağlantılarından memnun olduklarını ifade etti.