EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evim Türkiye Fuarı’nda sektöre 500 milyon TL destek sağlandı

Evim Türkiye Fuarı’nda gayrimenkul sektörüne 500 milyon TL’lik destek sağlandı. Firmalar, gösterilen ilgiden ve satışlardan memnun olduklarını ifade etti.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile birlikte Almanya’nın Düsseldorf kentinde üç gün boyunca gurbetçilerle bir araya geldi. Fuara 6 binden fazla ziyaretçi geldi. Posta’da yer alan habere göre, firmaların fuarda yaptığı tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaşırken, 100 milyon TL’ye yakın satış işlemi gerçekleşti.

SATIŞ BAĞLANTISI 400 MİLYON LİRAYA ULAŞTI

Özellikle dün fuarda konut ve dükkan satışında artış görüldü. Gurbetçiler, Antalya gibi tatil merkezlerinden konut alımıyla ilgili firmalarla satış bağlantıları yaptı. Fuarda yer alan 76 gayrimenkul firmasından alınan bilgilere göre, firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaştı. Bunun yanı sıra 100 milyon TL’ye yakın satış işlemi gerçekleştirildi. Fuar ile birlikte Türk gayrimenkul sektörüne toplamda 500 milyon TL’lik destek sağlandı.

AVRUPA'NIN HER YERİNDEN FUARA KATILIM OLDU

Almanya'nın yanı sıra Hollanda, Fransa, Belçika başta olmak üzere Avrupa'nın birçok noktasından gurbetçiler fuara ilgi gösterdi. Gurbetçilerin yanı sıra yabancılar da fuara geldi. Firmalar fuardaki ilgiden, satışlardan ve satış bağlantılarından memnun olduklarını ifade etti.