EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evdekifirsat.com projelerinden ev sahibi olanlar için 'üste para' devri başlıyor

Avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla bugüne kadar 600'den fazla yatırımcıyı ev sahibi yapan Evdekifirsat.com, yeni kampanyasıyla kazandırmaya devam ediyor.

EYG Grup tarafından 2014 yılında faaliyete geçen Evdekifirsat.com, İstanbul'un en değerli projelerini uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla yatırımcıyla buluşturuyor. Bünyesinde bulunan 16 konut projesinde satışlara hızla devam eden şirket, önümüzdeki dönemde portföyüne 33 yeni projeyi daha eklemeye hazırlanıyor. Evdekifirsat.com, yatırımcılara yeni projelerle birlikte yeni fırsatlar da sunuyor. 2 Şubat Perşembe günü düzenlenen basın toplantısında yeni kampanyasını açıklayan Evdekifirsat.com, portföyündeki projelerinden konut sahibi olanlara "üste para" hediye etmeye hazırlanıyor.

Evdekifirsat.com en çok konut satan şirketler arasına girdi

Evdekifirsat.com’un yeni kampanyasını açıklamak üzere basın mensuplarıyla bir araya gelen EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Konut piyasasında çok değerli ve köklü şirketler var. Buna rağmen 2014 yılında kurduğumuz Evdekifirsat.com ile daha ilk yılın sonunda Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde en çok konut satan ve en çok ciro yapan şirketi olarak ödül aldık. İkinci yılımızda ise tam 3,7 kat büyüme gerçekleştirdik. Hem online sitemiz hem saha satış ofislerimiz eşit derecede büyük başarılar yaratıyor. Başarımızın temelinde, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip ona uygun fırsat ve projeler bulan Evdekifirsat.com Research Group ekibimiz var. Ekibimiz, evlerin satış fiyatlarını, fiyatlarındaki değişimleri, satışa dönme potansiyellerini, çevresindeki projeleri ve hatta ulaşım ve yaşam alanları kalitesini araştırıyor. Bu araştırmalar sonucunda da uygun olan projeler ayrıştırılarak portföyümüze ekleniyor. Bunun için çok yoğun emek harcıyoruz. Amacımız, Evdekifirsat.com'u tüm markalı projelerin ortak platformu haline getirmek" dedi.

Evdekifirsat.com projelerinde fiyatlar yüzde 7 ila 22 arasında oranlarla arttı

Evdekifirsat.com Research Group ekibinin yaptığı çalışmalardan örnekler veren Çelik, "Evdekifirsat.com olarak, Kasım 2016 itibari ile İstanbul’da inşası devam eden 306 markalı konut projesini inceledik. Bunlardan yüzde 58’i Avrupa, yüzde 42’si ise Anadolu yakasında yer alıyor. İncelediğimiz projelerde 163 bini aşkın konut bulunuyor ve yüzde 30’u stok olarak satış aşamasında. Yine araştırmalarımıza dayanarak İstanbul’daki yeni konut projelerinin yüzde 40’nın değerinin bir yıl içerisinde yüzde 6 ve üstü oranda arttığını söyleyebilirim. Bizim satışa sunduğumuz projelerde ise fiyatlar yüzde 7 ila 22 oranında artış gösterdi" dedi.

Çelik ayrıca İstanbul’da satılmakta olan markalı konutların yüzde 37’lik bölümünün metrekare fiyatının 5 bin TL altında olduğunu söylerken, bir sene içinde satılmış olan konutların ise yüzde 34’lük bölümünün metrekare fiyatının ise 5 bin TL üstünde olduğu bilgisini paylaştı.

Evdekifirsat.com ev sahibi olana daire bedelinin yüzde 4'ünü hediye ediyor

Evdekifirsat.com ile gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlattıklarını belirten Ömer Faruk Çelik, şimdi de “Üste Para” kampanyasıyla Türkiye’ye yepyeni bir iş modeli getirdiklerini söylüyor. Çelik, "Evdekifirsat.com ile hem sektöre hem de ev almak isteyenlere çok özel seçenekler oluşturduk. Şimdi ise Türkiye konut tarihinde eşine ender rastlanır bir atılım yapıyor, yepyeni bir düzene “Üste Para” modeline geçiyoruz" dedi.

Kampanya Mart ayında başlayacak

“Üste Para” modelinin 9 Mart 2017 tarihinden itibaren geçerli olacağını söyleyen Çelik, “Bu modelde artık projenin sahibi biz olmayacağız. Tüm markalı konut projeleri bu platformda yer alabilecek. Markalı konut üreticileri, bizim yarattığımız bu platformu kullanarak konut alıcılarına kendi ulaşacak. Eskiden olduğu gibi Evdekifirsat.com adresine gelen tüm müşteriler, projeleri en ince detaylarına kadar karşılaştırıp, seçecek. Beğendiği evin tüm satış işlemlerini bitirip bize geldiğinde ise “Üste Para” alacak. Evdekifirsat.com olarak evin satış bedelinin yüzde 4’ünü nakit olarak sunacağız” dedi.

Gayrimenkul sektörüne hız kazandıracak

Kampanya hakkında bilgi veren EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Evdekifirsat.com Genel Müdürü Cüneyd Dişkaya, “Evdekifirsat.com platformumuzu ev sahibi olmak isteyenlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık. “Üste Para” modelimizle de fark yaratarak herkesin kazanacağı bir platform haline geleceğiz. “Üste Para” kampanyamız ile evini peşinat vermeden satın alan kullanıcı, ilk taksitini verir vermez evin yüzde 4 değeri miktarında nakde kavuşacak. “Üste Para” kampanyası sayesinde gayrimenkul sektörü daha çok hızlanacak ve tüm Türkiye kazanacak” dedi.