EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evalpark İstanbul'un temelleri atıldı

Eval İnşaat'ın geçtiğimiz günlerde lannse ederek satışlarına başladığı Evalpark İstanbul projesinin temelleri bugün düzenlenen temel atma töreniyle birlikte atıldı.

Eval İnşaat imzasıyla İstanbul'un gün geçtikçe değerlenmeye devam eden bölgelerinden Esenkent'te hayata geçirilen Evalpark İstanbul projesinin temelleri 7 Haziran 2016 Salı günü düzenlenen törenle atıldı.

217 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen projede bin 100 konutun yanı sıra 30 ticari ünite de bulunuyor. Konut fiyatlarının 230 bin 400 TL'den başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Evalpark İstanbul'da teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek.

Lokasyonu sebebiyle kısa sürede hızlı bir satış grafiği yakalaması beklenen Evalpark İstanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, tenis kortları, sauna, Türk hamamı, fitness alanı, basketbol sahası ve yüzme havuzu bulunuyor.