EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Evalpark İstanbul kazandırmaya devam ediyor

Eval İnşaat'ın Bahçeşehir'e komşu Esenkent'te konumlandırdığı Evalpark İstanbul projesi yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.

Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcılarının gözde projeleri arasına giren Evalpark İstanbul projesi yatırımcısına kısa sürede yüzde 20 kazandırdı. 217 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen proje 43 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam bin 190 konut ve 30 ticari ünitenin yer aldığı projede büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Daire fiyatlarının 250 bin TL'den başladığı Evalpark İstanbul'da 36 - 48 aya vade farksız cazip ödeme imkanı sunulurken yatırımcıya nakit ve kredili alımlarda da ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Yakın zamanda açılışı yapılarak hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, muhtemel Kanal İstanbul ve metro hattının da bulunduğu avantajlı bir lokasyonda yer alan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ve AVM’siyle Esenkent’in yeni yüzünü oluşturuyor.

23 bin metrekaresini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness alanı, sauna, tenis kortları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

http://www.evalpark.com/