EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eston Şehir'de metrekare fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor

İstanbul Avrupa yakasının en büyük gayrimenkul projesi Eston Şehir'de metrekare fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor. 1+1'ler ise 299 bin TL'den başlıyor.

3'te birinin satışları tamamlanana Polatyol projesinde 1+1 ve 2+1 dairelerin satışları ise devam ediyor. Proje hem banka kredisine hem de şirket kredisine uygun. Daire fiyatları ise 299 bin TL'den başlayıp 648 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede en düşük metrekare fiyatı 4 bin 500 en yüksek metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi.

1+1’den 5+1’e kadar dairelerin yer aldığı projede 1+1 ve 2+1 dairelerin satışları devam ediyor. 1+1 dairelerin fiyatları 299 bin TL ile 314 bin TL arasında değişirken; 2+1 daireler ise 585 bin TL ile 648 bin TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü ise 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Üçte birinin satışı tamamlanan projedeki dairelerin büyüklükleri 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Proje tamamlandığında Avrupa’da inşa edilen en büyük gayrimenkul projesi olacak. 68 dönüm arazi arasında üzerinde hayata geçirilen projede konutlar yerleştirildikleri konumlara göre Tepe Evler, Yamaç Evler, Sıra Evler, Vadi Evler şeklinde isimlendiriliyor.

Projede 26 bin metrekarelik alan peyzaj alanları için ayrıldı. Doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan projeden ev sahibi olmak isteyenler ister banka kredisi isterse şirket bünyesinden sağlanan krediden faydalanabiliyorlar. Konut kredisine uygun olan projede yüzde 15 indirim ve 60 aya varan yüzde 0.70 faiz oranıyla konut satın alma hakkı tanınıyor. Ayrıca şirket bünyesinden 60 ay vadeli kredi kullanma imkanı da veriliyor.

Polatyol tarafından Bahçeşehir’de konumlandırılan Eston Şehir projesi 14 Kasım Salı günü görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir isimlerinden Polatyol tarafından İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir mevkinde konumlandırılan Eston Şehir projesinin lansmanı 14 Kasım Salı günü saat 10.00- 12.00 saatleri arasında Four Seansons Bosphours Hotel Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek.