EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eston Şehir Mahallem'de son 10 daire sahiplerini bekliyor

Polatyol tarafından Bahçeşehir'de geliştirilen Eston Şehir Mahallem projesinde son 10 konutun satışı devam ediyor.

Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yollara yakınlığıyla dikkat çeken Eston Şehir Mahallem’de dairelerin tamamına yakını satıldı. Son 10 dairenin satışlarının devam ettiği Eston Şehir Mahallem'de yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatıyla daire sahibi olunabilen projede teslimler ise Eylül ayında başlayacak.

Özlenen mahalle kültürünü yeniden başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem, toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu niteliği ile dikkat çekiyor. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor.

Eston Şehir Mahallem’de; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Yeni kampanyası ile ev alırken kazandıran Eston Şehir Mahallem son 10 daire için özel cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor.