Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Eston Şehir Mahallem'de son 10 daire sahiplerini bekliyor

Polatyol tarafından Bahçeşehir'de geliştirilen Eston Şehir Mahallem projesinde son 10 konutun satışı devam ediyor.

Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yollara yakınlığıyla dikkat çeken Eston Şehir Mahallem’de dairelerin tamamına yakını satıldı. Son 10 dairenin satışlarının devam ettiği Eston Şehir Mahallem'de yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatıyla daire sahibi olunabilen projede teslimler ise Eylül ayında başlayacak.

Özlenen mahalle kültürünü yeniden başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem, toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu niteliği ile dikkat çekiyor. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor.

Eston Şehir Mahallem’de; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Yeni kampanyası ile ev alırken kazandıran Eston Şehir Mahallem son 10 daire için özel cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor.