EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eston Şehir Koru'dan 5 bin 500 TL taksitle konut sahibi olun

Eston Şehir Koru projesinden konut sahibi olmak isteyeler sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ayda 5 bin500 TL taksitle ev sahibi olma hayalini gerçekleştiriyor.

İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de konumlandırılan Eston Şehir Koru projesinde yüzde 5 peşinata ayda 5 bin 500 TL ödeyerek konut sahibi imkanı tanınıyor. Yüzde 50 banka kredisi kullanılıp yüzde 45 ara ödeme yapıldığında geçerli olacak yeni kampanyayla siz de Koru’lu yaşama geçebilirsiniz.

Eston İnşaat Yatırım A.Ş tarafından geliştirilen Eston Şehir Koru projesinde, ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam 1090 konut ve 31 ticari birimin inşası gerçekleştirilecek.

Yatırım değeri yüksek ve çok kazandırması beklenen 2019’un ikinci yarısında tamamlanacak projede 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri 5 bin 500 TL metrekare fiyatıyla satışa sunuldu. En küçük daire 126 metrekare ve 640 bin TL’den satılacak. Bahçeli evlerin fiyatı 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Tamamlandığında 4 bin kişiye yaşam alanı oluşturacak adeta küçük bir kasaba niteliğindeki projede bin 90 konut ve 31 ticari ünite yer alacak. 90 dönüm yeşil alanı bulunan projede yaşam için 215 dönüm ve oyun ve aktivite alanları için de 25 dönüm ayrıldı. 3 bin metrekaresi spor ve sağlık hizmetleri için inşa edilen projenin 7 bin metrekare alanı ise ticari birimler ile değerlendirildi.