EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Erzurum'daki gayrimenkul fırsatları mercek altına alınacak

GYODER tarafından sektör temsilcilerini bir araya getirmek için düzenlenen "Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum"da şehirdeki yatırım fırsatları değerlendirilecek.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul platformu GYODER tarafından sekötürn önemli isimlerini bir araya getirebilmek ve gelişen kentlerdeki yatırım fırsatlarını yatırımcılarla buluşturabilmek için hayat geçirilen Gelişen Kentler Zirvesi bu yıl 8. defa Erzurum’da 3-4 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum, GYODER-Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ’3-4 Ekim 2017 tarihlerinde Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Erzurum’daki gayrimenkul fırsatları mercek altına alınacak

‘Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum’da, yüzyıllardır Anadolu’nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanında barındırdığı potansiyel ve sunduğu fırsatlar ele alınacak.

Zirvenin sponsoru Erkonut

Her yıl önemli iş birlikteliklerinin önünü açan zirvede, Erkonut’un zirve sponsoru, Halk GYO’nun ana sponsor olduğu zirvede ayrıca, Eva Gayrimenkul Değerleme tarafından GYODER için hazırlanan ‘Erzurum İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu’ da sunulacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin’in açılış konuşmalarını yapacağı zirvede; Erzurum ve çevre illerin yanı sıra, İstanbul’da faaliyet gösteren gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlar bir araya gelecek.

Gelişen Kentler Zirvesi’ne, Ekonomist, Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin konuk konuşmacı olarak katılarak, Türkiye ve Erzurum ekonomisini ve gayrimenkul sektörüne etkilerini aktaracak. Zirvenin ‘Cazibe Kentler’ başlıklı ilk oturumunda, ekonomik kalkınma amacıyla 23 ili kapsayan ‘Cazibe Merkezi Programı’na seçilen illerin belediye başkanlarından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, bölgenin potansiyeli ile ilgili değerlendirmelerini, katılımcılarla paylaşacak.

Ayrıca kente ışık tutacak güncel bilgiler içeren ‘Erzurum İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu’, Eva Gayrimenkul Danışmanlık Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ve Epos Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Yönetici Ortağı Neşecan Çekici tarafından sunulacak.
‘Erzurum’un Potansiyeli ve Geleceği’ başlıklı ikinci oturumda; Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Dr. Ayhan Çelik, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Erkonut Yönetim Kurulu Başkanı Selami Keskin ve Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, kentin geleceğine ve yatırım potansiyeline yönelik görüşlerini aktaracak.