EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ert Plus Topkapı’da teslime kadar vade farksız taksitlendirme

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Fatih’te konumlandırılan Ert Plus Topkapı projesinde teslime kadar vade farksız taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Avrupa Yakasının en işlek ilçelerinden Fatih’e bağlı Topkapı mevkiinde sektöre kazandırılan projesinde fiyatlar 540 bin TL’den başlayarak 1 milyon 800 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Projede yer alan konutların teslimleri ise Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Ert Plus Topkapı’da teslim tarihine kadar vade farksız taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.
7 blok şeklinde tasarlanan proje bin 700 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 61 metrekareden başlayıp 175 metrekareye kadar yükselebiliyor.

18 farklı tipte daire seçeneğinden meydana gelen Ert Plus Topkapı konut projesinde 2+1, 2+2, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor.

Ert Plus Topkapı’da 11 tane dubleks konut, 13 tane de ters dubleks daire ve 9 adet de normal daire bulunuyor. Projede fiyatlar 540 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

E-5 Otoyoluna ve Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede yer alan proje çeşitli sağlık ve eğitim kuruluşlarına da yakın konumda bulunuyor.
Topkapı’nın merkezinde inşa edilen Ert Plus Topkapı metrobüs, tramvay ve metro gibi tüm ulaşım hatlarının da yanı başında konumlanıyor. Tüm toplu ulaşım araçlarına 5 dakika, otobüs ulaşımına ise yürüme mesafesinde yer alan projede konut alıcısına birçok sosyal olanaklar sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası Topkapı’da inşa edilen Ert Plus Topkapı projesinde yer alan sosyal olanaklar ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:

• Çocuk oyun parkı
• Otopark
• Yürüyüş yolları
• Açık hava oturma grupları
• Park ve bahçeler
• Yeşil alan
• Güvenlik