EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ert Plus Topkapı’da konut fiyatları 580 bin TL’den başlıyor

İstanbul Topkapı’da yükselen Ert Plus Topkapı’da fiyatlar 580 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Mart 2019’da yapılması planlanıyor.

Ert Plus Topkapı projesi, Ert Plus tarafından İstanbul Avrupa Yakası Topkapı’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 580 bin TL’den başladığı Ert Plus Topkapı’da teslimlerin Mart 2019’da yapılması planlanıyor.

33 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Bin 700 metrekare üzerinde yükselen Ert Plus Topkapı; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 33 adet konuttan meydana geliyor. Ert Plus Topkapı’da yer alan konutların büyüklükleri 61 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.

ERT PLUS TOPKAPI FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Ert Plus Topkapı’da yer alan konutların fiyatları 580 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 1 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor.

Ert Plus Topkapı’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Mart 2019 olarak planlandı.

METRO VE TRAMVAYA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

Ert Plus Topkapı projesi, 7 bloktan meydana geliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Ert Plus Topkapı; tramvaya 1.5 dakika, metroya ise 2 dakika yakınlıkta yer alıyor. Ert Plus Topkapı’da yer alacak olan konut sakinlerine çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, bahçe, park, açık hava oturma alanları sunuluyor.