Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Erka Konsept basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Erka Grup tarafından Kağıthane'de hayata geçirilecek olan Erka Konsept projesi önümüzdeki günlerde görücüye çıkarılacak. Projede lansman öncesi satışlar devam ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte İstanbul'un gelişen bölgeleri arasına giren Kağıthane'de bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Erka Konsept projesinde toplam 73 daire yer alacak. Büyükdere Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer almasıyla yüksek prim vadeden projede alanları 78 metrekare ile 123 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Erka Konsept'te 2+1 daireler 446 bin TL'den, 3+1 daireler ise 815 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Lansman öncesi döneme özel fırsatlarla satışa sunulan Erka Konsept'te peşin ödemelerde indirimlerin yanı sıra şirket bünyesinde vadelendirme fırsatı da bulunuyor.

Köprü bağlantılara olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, kamelya ve sauna yer alıyor. Tek bloktan oluşan projenin önümüzdeki günlerde basının karşına çıkarılarak lanse edilmesi bekleniyor.