Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Erguvan İnşaat, Kurtköy'deki yeni projesinin inşaatına başladı

Kurtköy'deki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Erguvan İnşaat'ın yeni projesinin temelleri atıldı. Proje, şirketin bölgedeki 5. projesi olarak yükselecek.

Geçtiğimiz aylarda www.buradaneolsun.com internet sitesi üzerinden başlatılan ve 12 bin kişinin katıldığı anket sonucunda şekillendirilen projede inşaat çalışmaları başladı. Kurtköy'ün en büyük yatırımcısı olan Erguvan İnşaat'ın yeni projesinde ön talep çalışmalarına da başlandı. Eylül ayında basına tanıtılarak satışlarına başlanacak projede lansman öncesi fiyatlar 3 bin 300 TL'den başlıyor. Şirketin bölgedeki 5. projesi olan proje, Teknopark'a yakınlığından dolayı kiralama garantisi de sunuyor.

Kurtköy'deki fırsatların kaçırılmaması gerekiyor

Proje hakkında bilgiler veren Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, Ankara Caddesi üzerinde yükselen yeni projenin üniversite öğrenci ve öğretim görevlileri, Teknopark çalışanları, havaalanı çalışanları gibi geniş ve önemli bir kitlenin ihtiyacına yöneleceğini söyledi.

Yatırımcı için Kurtköy'de bugünkü fiyatların ve koşulların alım için en cazip döneminde olduğunu da anlatan Emre Maraşlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kurtköy'de Teknopark da dahil olmak üzere 5 yıl içinde istihdam edilen insan sayısı 150 bine ulaşacak. Oysa şu anda proje aşamasında olan konutlar bile tamamlandığında en fazla 30 bin konut stoku oluşacak. Dolayısıyla halihazırdaki üretim konut talebine yetişemeyecek. Zaten şu anda bile Kurtköy'de konutların yatırımlarının değerlenme oranı İstanbul ortalamasının üzerinde. 5 yıl sonra iyi bir yatırım primine sahip olmak isteyenlerin bugün buradaki fırsatları kaçırmaması gerekiyor”