EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Erden Timur: Konuttaki yeni kampanya önemli bir fırsat

Erden Timur, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’nın ilk kez ev alacaklar için önemli bir fırsat olduğunu ifade etti. “Oldukça ince düşünülmüş bir kampanya” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’na dair tüm detayları açıkladı. 100 bin bağımsız bölüm ve 33 projeyi kapsayan Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’nda satış fiyatında yüzde 10 indirim ve 0.98 faiz oranı sunuluyor.

“OLDUKÇA İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR KAMPANYA”

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Oldukça ince çalışılmış bir kampanya” dedi. İlk kez ev alacaklar için önemli bir fırsat oluşturulduğunu belirten Timur, “Biz de bu fırsata 3 projemizle katılma kararı aldık. Bankalardaki faiz oranlarının yüksek olduğu bir dönemde bu tür alternatif fırsatların oluşturulması oldukça önemli” ifadelerini kullandı.

“3. ÇEYREK SATIŞLARINA CİDDİ BİR İVME KAZANDIRACAK”

Geçen yıl ilk 7 ayda banka kredisiz konut satış adedi 230 bin seviyesindeyken, bu sene ilk 7 ayda bu rakamın 280 bini aştığını belirten Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Bu kampanya bankasız satış seçeneğini daha da cazip hale getirmiş oldu. 31 Ekim’e kadar sürecek kampanyanın özellikle 3. çeyrek satışlarına da ciddi bir ivme kazandıracağına; bu yıl sonunda kırılacağını umduğumuz konut satış rekoruna ciddi bir katkıda bulunacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’na dair tüm detaylar ve başvuru şartları için BURAYA TIKLAYIN!