EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ERA Gayrimenkul’de CNR Emlak Fuarı’nda yerini alacak

Amerika merkezli gayrimenkul danışmanlık hizmetleri şirketi ERA Gayrimenkul 23-26 Kasım’da CNR Emlak Fuarı’nda hazır bulanacak.

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’na ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinin önemli isimlerinden ERA Gayrimenkul de katılıyor. CNR Emlak Fuarı 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

ERA Gayrimenkul Şimdi Türkiye’de yatırım zamanı” mottosuyla fuarda olacak

ERA Gayrimenkul CNR Emlak 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda yer alacak. ‘Şimdi Türkiye’ye yatırım zamanı’ mottosuyla CNR Expo Yeşilköy’de kapılarını açacak fuarda, sektör temsilcileri ve profesyoneller bir araya gelecek.

Franchise yatırımı yapmak isteyen adaylara sağlanan avantajlar anlatılacak

Türkiye’nin dev gayrimenkul danışmanlık markası olan ERA Gayrimenkul, özellikle franchise yatırımı yapmak isteyen adayları için sağladığı avantajları anlatacağı Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası emlak ve gayrimenkul fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak. 23 – 26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda ERA Gayrimenkul, 4. Hol /B4-9 numaralı stantta misafirlerine uluslararası marka ile çalışmanın avantajlarını ve gayrimenkul sektörünü anlatacak.

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının yanı sıra ulusal, uluslararası yatırımcılar ve sektör profesyonellerinin katılacağı fuara 50’den fazla ülkeden binlerce ziyaretçi bekleniyor.

“Yüzlerce projede incelenme ve karşılaştırma fırsatı yaşanacak”

Bu büyüklükte bir fuara Türkiye’nin ev sahipliği yapıyor oluşundan duyduğu memnuniyeti dile getiren ERA Gayrimenkul Genel Müdürü Özhan Atalay, ‘’Aynı çatı altında yüzlerce projeyi inceleme ve karşılaştırma fırsatını yakalayacak olan yerli ve yabancı yatırımcıların, firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcılarının fuar sayesinde doğru tercihi yapabileceklerini düşünüyorum.

Öte yandan sektörün kaynaştığı bu ve benzeri çalışmalar bize sektörün geleceğini belirleyen konu başlıklarının üzerinde durma fırsatı da sunuyor. Dolayısıyla gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, sektörde öncülük yapan global firma olarak bizler sektörün daha da güçlenmesi için bu tip fırsatların artması taraftarıyız’’ dedi.