EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Equinox Çayyolu'nda fiyatlar 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor

SK Grup tarafından Ankara Çayyolu'nda inşa edilen Equinox Çayyolu projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede fiyatlar 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor.

Satışlarına geçtiğimiz Nisan ayında başlanan Equinox Çayyolu projesinde toplam 138 konuta yer veriliyor. Satış ve inşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği Equinox Çayyolu projesi 11 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Biri yatay, ikisi dikey olmak üzere üç blok halinde inşa edilen projede; alanları 220 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteren 4+1, 5+1, 6+1 ve dubleks tipinde konutlara yer veriliyor.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanması planlanan projede daire fiyatları 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor. Tüm dairelerin şehir manzarasına sahip olduğu Equinox Çayyolu projesinden konut sahibi olmak isteyenlere; firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Lokasyon avantajıyla yatırımcısının hayatını kolaylaştırmayı vadeden Equinox Çayyolu; Eskişehir Yolu İncek Bulvarı ile Konya Yolu bağlantısı ve metroya oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Çeşitli eğitim ve sağlık merkezlerine de birkaç dakikalık mesafede yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kamelya, açık otopark ve güneşlenme terası bulunuyor.