Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Equinox Çayyolu’nda fiyatlar 1 milyon 300 bin TL’den başlıyor

Ankara Çayyolu’nda hayata geçirilen Equinox Çayyolu’nda fiyatlar 1 milyon 300 bin TL’den başlıyor. Projede şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

SK Grup tarafından hayata geçirilen Equinox Çayyolu projesi, Ankara Çayyolu’nda yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Ağustos 2019’da yapılacağı Equinox Çayyolu’nda fiyatlar 1 milyon 300 bin TL’den başlıyor.

138 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Equinox Çayyolu; 11 bin 200 metrekare üzerinde 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri olmak üzere toplam 138 adet konuttan meydana geliyor. Equinox Çayyolu’ndaki konutlar 220 metrekare ile 450 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

EQUİNOX ÇAYYOLU FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Equinox Çayyolu’ndaki konutlar 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 4 milyon TL’ye kadar yükselebiliyor.

Equinox Çayyolu’nda yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise SK Grup bünyesinde 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Equinox Çayyolu’nda yer alan konutların Ağustos 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

İkisi dikey üç bloktan meydana gelen Equinox Çayyolu projesinde A ve B bloklarında 34 ve 57 daire, C blokta ise 24 daire yer alıyor.

Equinox Çayyolu, Eskişehir Yolu İncek Bulvarı ile Konya Yolu bağlantısı ve metroya oldukça yakın mesafede inşa ediliyor. Ayrıca proje Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, ODTÜ Çankaya Üniversitesi, Atatürk Araştırma Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü, Arcadium, Gordion, Galeria, Minasera, CarrefourSA, Praktiker, Ankuva Bilkent alışveriş merkezleri ile çevreleniyor.

Yaşamın Ağustos 2019’da başlayacağı Equinox Çayyolu’nda sunulan olanaklar şöyle:

1- Açık yüzme havuzu

2- Kapalı yüzme havuzu

3- Çocuk oyun alanları

4- Sauna

5- Fitness salonu

6- Güneşlenme terası

7- Yürüyüş alanları

8- Yeşil alan

9- Otopark

10- Güvenlik