EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

EON Meydan’da 46 aya kadar vade farksız taksit fırsatı

EON Meydan İstanbul Sultanbeyli’de hayata geçiriliyor. Fiyatların 588 bin TL’den başladığı EON Meydan’da 46 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

EON Meydan projesi, EON İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı EON Meydan’da fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor.

220 KONUT VE 57 TİCARİ ÜNİTEDEN MEYDANA GELİYOR

EON Meydan; 11 bin metrekare üzerinde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 220 adet konut ve 57 adet ticari üniteden meydana geliyor. EON Meydan’da yer alan konutlar, brüt 91 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı. EON Meydan’daki ticari üniteler ise 42 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

46 AYA KADAR VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

EON Meydan’da konut fiyatları 588 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 1 milyon 385 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

EON Meydan’da yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Birer yıllık arayla her biri konut bedelinin yüzde 20’si kadar iki ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40’lık konut bedeli için ise şirket bünyesinde 46 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

EON Meydan’daki konutların 2020 yılı içerisinde yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

METRO İSTASYONUNA 1 DAKİKA YAKINLIKTA YER ALIYOR

EON Meydan, Sultanbeyli Metro İstasyonu’na 1 dakika yakınlıkta yükseliyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 dakika mesafede yer alan EON Meydan’dan Avrasya Tüneli'ne 18 dakika, Kadıköy Meydanı’na 21 dakika ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 24 dakikada ulaşılabiliyor.

Konut sahiplerine kapalı, misafirlerine ise açık otopark imkanının yer aldığı EON Meydan’da blok girişlerinde, otoparkta ve çarşıda 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR YER ALACAK

EON Meydan’da açık ve kapalı alanda sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. EON Meydan’da çocukların gelişimine katkı sunan etkinliklerin yapılabileceği sinema salonu, çok amaçlı oyun salonu gibi alanların yanı sıra çalışan ailelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği anaokulu da bulunacak.