Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Endülüs Park'ta hemen teslim satışlar sürüyor

Endülüs Gayrimenkul Yatırım imzasıyla Bursa Nilüfer'de yükselen Endülüs Park projesinde hemen teslim dairelerin fiyatları 200 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'a yakınlığı ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı yatırımcının ilgisini çekmeyi başaran Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Endülüs Park projesi 22 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 240 dairenin yer aldığı projede 101 mağazadan oluşan üzeri açık bir alışveriş merkezi de bulunuyor.

Alanları 55 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Endülüs Park projesinde konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Avantajlı ödeme planlarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede daire fiyatları 200 bin TL ile 730 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Mudanya ve şehir merkezine 15 dakikalık mesafede yükselen Endülüs Park projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, Türk hamamı, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar mevcut.