EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ender İnşaat’tan İnciyaka Ankara’da büyük takas kampanyası

Ender İnşaat, “Eski Eviniz Sizden, Yeni Eviniz İnciyaka’dan” sloganıyla büyük takas kampanyası başlattı. Takas kampanyasına dair tüm detaylar haberimizde…

Ender İnşaat, “Eski Eviniz Sizden, Yeni Eviniz İnciyaka’dan” sloganıyla büyük takas kampanyasını hayata geçirdi. Başketn Mamak’ta 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen İnciyaka Ankara’da ekspertizlerin belirlediği rakam üzerinden eski daireler değerinde alınarak konut alıcılarına İnciyaka Ankara projesinden lüks daire veriliyor.

Kampanya kapsamında İnciyaka Ankara’da yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 50’si teslimde ödenen İnciyaka Ankara’da kalan yüzde 20’lik tutar için ise 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

YENİ MAMAK’IN MARKALI PROJESİ

İnciyaka Ankara, Yeni Mamak olarak adlandırılan bölgenin ilk ve tek markalı konut projesi olarak öne çıkıyor. Geniş ailelere uygun olarak tasarlanan İnciyaka Ankara; 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri olmak üzere 276 konut ve 25 ticari üniteden meydana geliyor. İnciyaka Ankara’da yer alan 3+1 daireler 163 metrekare, 4+1 daireler ise 180 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor. Ayrıca projede yer alan tüm dairelerde 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası da bulunuyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

İnciyaka Ankara’da 15 bin metrekare yeşil alanlar için ayrıldı. Zengin sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çeken İnciyaka Ankara’da yer alacak konut sakinlerine fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile çocuk oyun alanları sunuluyor. Her bir konut için kapalı otoparkın yer aldığı İnciyaka Ankara’da misafirler için açık otopark hizmeti de sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

İnciyaka Ankara, akıllı bina konsepti ile öne çıkıyor. Güvenliğin 24 saat sağlandığı ve plaka tanıma sistemiyle site içinde en üst düzeyde tutulduğu İnciyaka Ankara’daki daireler yerden ısıtma sistemi ve ses yalıtımı ile donatılıyor. Bunun yanı sıra projedeki her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

İnciyaka Ankara, Çankaya ve çevreyoluna yakın mesafede yükseliyor. Birçok alışveriş merkezinin de yanı başında yer alan İnciyaka Ankara’dan Esenboğa Havalimanı, Samsun ve Konya yoluna çok kolay ulaşılabiliyor.

İnciyaka Ankara’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.