EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

EMS Yapı’nın Beylikdüzü’ndeki projesinin ismi belli oldu: Brand İstanbul

EMS Yapı’nın Beylikdüzü’ndeki projesinin ismi belli oldu. Brand İstanbul ismi verilen projede teslimler Mayıs 2021’de gerçekleşecek.

EMS Yapı’nın Beylikdüzü’nde hayata geçireceği projenin ismi belli oldu. Teslimlerin Mayıs 2021’de yapılacağı projenin ismi Brand İstanbul olarak açıklandı.

424 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

8 bin 705 metrekare üzerinde yükselen Brand İstanbul; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 424 adet konut ve 54 adet ticari üniteden meydana geliyor.

İnşaat çalışmalarının Ocak 2019’da başlayacağı Brand İstanbul’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Mayıs 2021 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Brand İstanbul projesi, 10 normal kat ve 4 bodrum kattan meydana gelen 3 blok üzerinde yükseliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Brand İstanbul’un 5.5 kilometre güneyinde Marmara Denizi, 4.3 kilometre güneybatısında Büyükçekmece Gölü, 6 kilometre güneyinde Küçükçekmece Gölü ve 13 kilometre güneyinde Atatürk Havalimanı, 25 kilometre kuzeydoğusunda İstanbul Havalimanı yer alıyor. Brand İstanbul’da yer alacak olan konut sakinlerine kapalı havuz dahil iki blokta ayrı sosyal tesisi hizmeti sunulacak.